De laatste jaren zijn er in Nederland veel initiatieven genomen voor -vaak regionaal gerichte-bijeenkomsten en cursussen om palliatieve zorg de plaats te geven die het verdient. Het landelijk Platform Palliatieve Zorg onderzoekt voor VWS of er mbt ontwikkeling van palliatief onderwijs in de toekomst meer landelijke samenhang en organisatie wenselijk is. Duidelijk is dat er op die punten voortgang geboekt kan worden.
Gezien het feit dat interdisciplinaire zorg een zo wezenlijk kenmerk is van palliatieve zorg, is er tevens discussie of het onderwijs monodisciplinair of interdisciplinair moet worden gegeven.
(Attentie: Dit overzicht pretendeert niet volledig te zijn, het is bedoeld als handreiking. Voor wie zelf scholingsthema's wil aandragen heeft het netwerk een inventarisatielijst om thema-ideeën op te doen. Suggesties a.u.b. mailen aan i.zondervan@tiscali.nl voor verbeteren volgende versies)
Klik hier voor de huidige praktijk (2010):
Aantal keer bekeken: 203
Terug
Palliatieve scholingsmogelijkheden per doelgroep